Hakkımızda


Gelişen ve artan rekabet ortamında müşteri sürekliliğini ve bağımlılığını sağlamak amacıyla müşterilerimizin talep ve gereksinimlerini en hızlı ve sürekli bir biçimde karşılamak olduğu bilinci ile uygulama stratejilerimizi güncel tutmaktır.
Yalıtım uygulamalarında detaylara gösterilen özen, yüksek kalite standartlarındaki tutarlılık ve teslim hızı ; yönetimde ise dostane ve güvene dayalı bir çalışma ortamıyla sağlanan müşteri memnuniyeti Nokta Yalıtım’ın kurumsal kültürüne damgasını vuran başlıca özelliğidir.. Bu özelliklerin izlerini firmamızın bugüne kadar tamamladığı tüm uygulamaların her noktasında da görmek mümkündür.

 

Önce müşteri : Daima ve öncelikle müşterimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelmek ,kaliteyi, güveni en uygun şartlarda ve fiyatlarda sunmaktır.
 

Takım çalışması : Kısa ve öz olarak açıklamak gerekirse, uzman ve yaptığını bilen ekiplerin,mükemmel kalitedeki malzemeler ile teknolojiyi buluşturması sonucunda çıkan işin kusursuzluğudur……….
 

Mükemmellik : Proje teslimindeki hızımıza ve mühendislik becerilerimize güveniriz, çünkü işimizi doğru yapar ve verdiğimiz sözleri tutarız. Yaptığımız uygulamaların her zaman arkasında oluruz…hız ve kalite en önemli özelliğimizdir